Média


záznamy: 1 - 10 / 13513 .. 14


Petrů nesouhlasí se zákonem za hanobení

20. listopad 2016, zobrazeno 182x

han.jpgZáchrana koštů? Poslanec Petrů čeká při hlasování podporu kolegů

10. březen 2016, zobrazeno 346x

pek.jpg

„Některé školy pořádají či pronajímají tělocvičny pro plesy. Na plesech se rovněž alkoholické nápoje a lihoviny prodávají a podávají. Školy si tímto způsobem vylepšují rozpočet na provozní náklady," upozornil Petrů. Tomu se nelíbil ani zákaz popíjení vína při sportovních událostech, kdežto méně procentní piva by zůstala povolená. Nabídl přitom srovnání, že zatímco by někdo vypil třeba deset půllitrů, ochutnávka dvou deci by nebyla možná.


Protikuřácký zákon se mírní.

9. březen 2016, zobrazeno 348x

kou.jpg

"Poslanec Jiří Petrů (ČSSD) chce další úpravou zachovat akce, na nichž se ochutnává víno nebo částečně zkvašené hroznové mošty. Povolil by víno na sportovních akcích, vládní návrh předpokládá jen prodej výčepního piva."

Poslanec Petrů se vyjádřil k referendu o vystoupení z EU

29. únor 2016, zobrazeno 374x

trs.jpg

„Domnívám se, že by si někteří měli připomenout, že referendum o sounáležitosti ČR k EU se už uskutečnilo. Pokud budeme na každou situaci reagovat pořád a dokola referendy, tak se ureferendujeme. Udělejme referendum, zda chceme kolem ČR zase dráty, udělejme referendum, že budou celní a pasové kontroly, udělejme referendum, že jsme ochotni snížit export do okolních zemí i za cenu 30procentní nezaměstnanosti, udělejme referendum, že nestojíme o evropské dotace, referendum o tom, že nepotřebujeme parlamentní systém a na všechno budeme vypisovat referenda. Nejlépe, když pro platnost referenda bude stačit tisíc podpisů a účast bude stačit pět procent oprávněných občanů. Tak nějak by si to někteří představovali. Izolace České republiky od okolních států by znamenala obrovský ekonomický Armagedon a žádné referendum by tomu nezabránilo," uvedl poslanec ČSSD Jiří Petrů.


záznamy: 1 - 10 / 13513 .. 14

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
FacebookVytisknout stránku· Mapa stránek· Mobilní verze · © 2010 - 2017 Ing. Petrů Jiří · Počet návštěv: 1214065 (19821)

Tipy: ČSSD | Poslanecká sněmovna